Ziemassvētku un Jaungada dekoru gatavošana kopā ar bērniem

edzive

Pirmssvētku rosīšanās pamazām pieņemas spēkā – lūk, jau bērnudārzā lūdz atnest paštaisītas jaungada mantiņas, arī skola neatpaliek, organizējot dažādus konkursus un izstādes, un arī pašiem rodas vēlēšanās priekš sevis kaut ko izdomāt un uztaisīt. 

Jo ir taču bezgala jauki, ja mājās ir jūtama Ziemassvētku tuvošanās, skuju smarža un piparkūku aromāts. Mēs ļoti gribam padalīties ar dažām idejām, kā kopā ar bērniem izgatavot kaut ko interesantu par Jaungada tēmu ar savām rokām. Mēs garantējam, ka būs jautri! Jaungada projekti ar bērniem  – tā noteikti nav tā lieta, kur runāsim par kaut ko skaistu un greznu (lai gan arī par to). Te būs runa par kopīgu darbošanos ar meitenēm un zēniem, par superīgu brīvā laika pavadīšanu, par tiem brīnišķīgajiem brīžiem, kas pavadīti kopā. Un tas ir nenovērtējami!

1.Atklātnītes, kas uzzīmēs ar pirkstu nospiedumiem

поделки с детьми на новый год

Ar šādu daiļrades formu bērni diez vai patstāvīgi tiks galā (pareizāk sakot, tiks galā vecāki bērni, bet viņiem tas vairs nebūs interesanti), taču šis kā reiz ir tas gadījums, ka tieši labi, ka netiks galā, jo tas nozīmē to, ka jūs varēsiet kopā pavadīt laiku, gūsiet milzu gandarījumu no kopīgas darbošanās un no sirds izsmiesieties. Zīmējiet un smaidiet!

2.Eglīšu mantiņas no sāļās mīklas

поделки с детьми на новый год

Šajā projektā laikam ir viss, kas tik ļoti patīk bērniem: veidot no plastiskas masas, spēlēt pieaugušos un cept kaut ko cepeškrāsnī, var krāsot un ķēpāties ar krāsām pēc sirds patikas. Turklāt viņus par to arī vēl paslavēs, bet radošā darba rezultāti būs izkārti pa visu māju, tiks apbrīnoti un apjūsmoti. Nu, vai tā nav super ideja kopīgai izklaidei?

3.Papīra sniegpārsliņas

поделки с детьми на новый год

Visideālākais veids bērnu brīvā laika pavadīšanai pirms Jaungada. Visi bērni bez izņēmuma labprāt spēlējas ar papīru, darbojas ar šķērēm, radot kaudzi atkritumu, izgriež dažādas figūriņas un ornamentus. Vienīgais jautājums ir – kur likt šīs sniegpārsliņas, taču to var atrisināt ar nestandarta pieeju, izrotājot ar papīra sniegu, piemēram,…kamīnu!

4.Šūtas Jaungada mantiņas no papīra

поделки с детьми на новый год

Kurš būtu gatavs noticēt, ka papīru var… šūt? Turklāt, nevis vienkārši šūt, bet radīt neticami skaistus, gaisīgus un greznus eglīšu rotājumus. Daudzveidīgus un stilīgus. Ļoti iespējams, ka jūs vēl nekad neesat kopā ar bērnu darbojušies pie šujmašīnas, un šī var būt ir tieši tā īstā reize, kad to varētu uzsākt un pamēģināt?

5.Vitrāžu zīmējumi uz logiem

поделки с детьми на новый год

Kas teica, ka nedrīkst zīmēt uz logiem? Tādus niekus spēj izdomāt tikai garlaicīgs un drūms cilvēks, kurš noteikti nekad nav bijis mazs, bet piedzimis uzreiz liels un svarīgs. Patiesībā uz logiem zīmēt var un vajag, jo tas ir neaprakstāmi jautri, neticami interesanti un, protams, ļoti aizraujoši. Un tas, ka šādā veidā arī var izveidot daudz svētku rotājumu, ir vēl viens liels papildu bonuss. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More