5 kļūdas vannasistabas remontā, ko pieļauj gandrīz visi

edzive

Vannas istabas remonts nebūt nav tik vienkārš kā varētu iedomāties. Jo no šī mazā inženierzinātnes projekta ir atkarīgs komforts un funkcionalitāte. Lūk, piecas visbiežāk pieļautās kļūdas!

Problēmas ar izlietni

Remonta laikā bieži tiek mainīta sanitārā aprīkojuma atrašanās vieta. Lai arī sanitāro mezglu ir iespējams pārvietot ir jāņem vērā ierīkotās sistēmas fukncionālā kalpošana. Piemēram, nav vērts tualetes podu novietot pārāk tālu no kopējās kanalizācijas maģistrāles, jo tas var radīt nopietnas grīdas līmeņa svārstības. Lai kanalizācijas caurule funkcionētu labi ir jānodrošina, ka tajā kā minimums ir 4 grādi. Ja kanalizācijas caurule nav pareizajā līmenī, tajā veidojās sastrēgumi un tas novedīs pie nepatīakamas smakas.

Lasi arī: Veids, kā var ļoti daudz uzzināt par cilvēku…

Pārplānošana

Visbiežāk vannasistabas remonta laikā gandrīz ikviena cilvēka vēlme ir palielināts šīs telpas platību. Dažos gadījums veiksmīgs plānojums var atrisināt ārkārtīgi daudzas problēmas un atrast vietu visam aprīkojumam. Bet der zināt, ka ir vairāki nosacījumi, kad tiek pārplānota šī telpa. Piemēram, vannas istabas telpu nevajadzētu palielināt uz dzīvojāmās un virtuves zonas laukuma. Ja pārbūvētas sienas netiek saskaņotas ar būvvaldi, var gadīties, ka kādu dienu klavējiens pie durvīm jums sagādās daudz raižu.

Hidroizolācija

Daudzi par šo tik būtisko aspektu atceras tad, kad ir appludināti kaimiņi. Šo aspektu nekad nevajadzētu ignorēt.

Ekonomēšana uz caurulēm

Būvniecības nozarē sākotnēji izmantoja čuguna caurules, pēc tam tās mainīja pret tērauda materiālu, bet pašlaik populārākās cauruļu materiāls it polipropilēns. Šis materiāls ir drošs, tomēr tā kvalitāte var būt atšķirīga. Ja taupāt naudu un iegādājāties lētākās caurules riski ir daudz lielāki: tās var deformēties pie ļoti augstas temperatūras.

Neierīkota ventilācija

Ir bijuši gadījumi, kad ventilācijas šahta tiek nosprostota dēļ dizainiskiem elementiem vai jebkādām citām kļūmēm. Tomēr gaisa sūknēšana vannasistabā ir ļoti būtiska. Tāpat, lai nodrošinātu pietiekamu gaisu plūsmu ir jānodrošina atstarpe starp grīdu un durvīm. Hermētiski slēgtā vannasistabā ventilācija nedarbosies.

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More