Ņem šo informāciju vērā, ja iepērcies Aliexpress – diez vai tu zināji par šiem misēkļiem!

edzive

Ikviens cilvēks mūsdienās zina slaveno ķīniešu iepirkšanās portālu Aliexpress.com. Pats labākais ir tas, ka visas lietas vari pasūtīt sēžot uz dīvāna un atpūšoties – vai nav lieliski? Tomēr ir kādas dažas lietas par, kurām Jūs vajadzētu brīdināt!


Ir sastādīti veseli saraksti ar dažādām precēm, kuras pavisam noteikti nevajadzētu pasūtīt. Kā arī virkni preču ir aizliegtas pasūtīt uz konkrētām valstīm, iespējams, iepērkoties kāds jau zina, kas tās par lietām un kāpēc tās nevar pasūtīt, taču lielākā daļa par tām itin nemaz nezina!

Lielākoties tās ir preces, kuras pasūtot – tās var atnākt citā formā, vai vispopulārākais aliexpress vietnē ir pasūtīt kādu lietu un nepārliecināties par tās izmēru, beigu beigās tu saņem pasūtīto kleitu, kura izrādās paredzēta mazam bērnam, taču tās lielākoties ir neuzmanības kļūdas, par ko tad vajadzētu uzmanīties?

Jāsāk būtu protams, ar brendu nekvalitatīviem pakaļdarinājumiem! Aliexpresā brendu pakaļdarinājumi ir aizliegti, taču ir tādi, kad vienalga tos tirgo un viņiem izdodas pārdot. Šādā gadījumā Jūs varat iekrist itkā izdevīgā pirkumā, taču, kad prece tuvosies Latvijai, tā uz robežas tiks pārbaudīta un, ja tas ir viltojums, tu to nesaņemsi! Līdz ar to Tu ne tika iztērēsi laiku un naudu, bet arī būs jākārtojas ar papīriem – tātad liekas problēmas!

Otra lieta, ko nekādā gadījumā nevajadzētu pasūtīt ir dažādas ķīmiskās lietas! Šeit nedrīksti pirkst dažādus preparātus, cigaretes, kā arī ķīmiskas vielas, ja neesi pārliecināts par tās izcelsmes vietu, vai kas tas vispār ir – var gadīties ka pēc tam pie tavām durvīm klauvēs policija, beigu beigās, zobu balinātājs izrādīsies kāds bīstams šķīdums! Pie tam lielākoties šīm precēm nav klāt apraksts un lietošanas instrukcija.

Un, protams, neaizmirsīsim arī par alkoholu! Alkoholu un dažādus ēdiena produktus šeit ir iespējams iegādāties, taču to pavisam noteikti nebūtu ieteicams darīt, jo Jūs nekādā veidā nespēsiet pārbaudīt.

Lai vai kā, ja nezini vai vari konkrēto lietu pasūtīt uz savu valsti, sazinieties ar attiecīgajām iestādēm!

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More