Džūlija Robertsa: ”Esmu nogurusi nēsāt svešu seju”

edzive

Šis atgādinājums visām sievietēm no Džūlijas Robertsas tajā laikā tika uzskatīts par sensacionālu. Bet viņa vienkārši aicināja atteikties no tonnām kosmētikas un tiekšanās pēc mūžīgās jaunības. Skaistuma standartiem apsēstā pasaule bija šokēta. Slavenākā Holivudas skaistule atzina, ka viņai ir apnicis nēsāt masku un izlikties, ka vecums neeksistē. Sievietes, kuras ir apsēstas ar skaistuma ideāliem, nesaprot, ka to visu uzliek modes industrija. Bet vissliktākais ir tas, ka cīņā par ideālu ķermeni un seju mēs zaudējam sevi, savu būtību, jo ideāli nav sasniedzami, un dzīve mēdz beigties.

Miljonu mīļotās aktrises Džūlijas Robertsas vārdi. Ir vērts tos laiku pa laikam pārlasīt. 
”Pilnība – daudzu tautu slimība! 

Mēs pārklājam savas sejas ar tonnām grima. Mēs regulāri injicējam sev Botox un badojamies lai būtu ”ideālā izmērā” . Mēs cenšamies labot kaut ko tādu, kas absolūti nav vajadzīgs. Un tas, par ko, tiešām vajadzētu rūpēties, paliek bez uzmanības. 

Zināt, kas tas ir? 

Tā ir mūsu dvēsele. Dvēsele, kurai nepieciešama rūpīga aprūpe un uzmanība. Ir pienācis laiks parūpēties par to. Sakiet godīgi, kā jūs varat gaidīt, ka kāds jūs iemīlēs, ja nemīlat pašas sevi? Mainot savu izskatu, kā jūs varat teikt, ka esat apmierināta ar sevi? Nē! Es gribu, lai jūs saprastu: nav svarīgi, kā jūs izskatieties no ārpuses, ja iekšpusē ir tukšums. 
Šodien es gribu pavēstīt visiem: es vairs nesamierināšos ar grimu. Es negribu likt grimu, jo esmu nogurusi nēsāt svešu seju. Ir pienācis laiks nomest maskas. Es zinu, ka man ir grumbas, bet es gribu tās redzēt. Jo tā taču esmu īstā es! Es gribu lai jūs pieņemat mani tādu, kāda esmu. 

Mūsdienu pasaule ir apsēsta ar skaistumu. Jūs pat iedomāties nevarat uzņēmumu apgrozījumu, kas piebāzuši jūsu galvas ar domām par to, ka ir jāiegulda finanses līdzekļos, kas aizkavēs neizbēgamo novecošanos, izmantojot neveselīgus un nedabiskus pretnovecošanās līdzekļus. 

21. gadsimta skaistuma principus var definēt kā nenormālus. Tas ir steroīdu skaistums, kas izplatās pa visu pasauli kā vīruss. Tas ir šausmīgi! Vai jūs saprotat, ka mākslīgā estētika valda pār pasauli, turot mūs ieslodzītus savās ilūzijās par ārējo skaistumu? Tā vietā, lai dzīvotu un sekotu savai dabai, mēs esam spiesti atzīt skaistuma kanonus, kas mums tiek uzlikti. 
Bet zināt ko?

Es esmu nogurusi no tā. Un es sev saku: apstājies! Es aicinu jūs visas apstāties un atcerēties, kas jūs esat patiesībā, ko jūs patiesībā gribat. Atcerēties, kas jūs esat. 
Neviens, nekad nevarēs uz 100% atbilst skaistuma kritērijiem. Ārējais izskats ir pēdējais, ko vajadzētu cienīt cilvēkā. Viss, kam ir nozīme – tā ir dvēsele. Atcerieties to uz visiem laikiem”. 

Autore: Džūlija Robertsa

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More