7 interesanti varianti, kā izmantot trauku mazgājamos sūkļus. Priekš jums tas būs neredzēts jaunums

edzive

Trauku mazgājamais sūklis – parasto trauku lupatu ”tehnoloģiskais uzlabojums”. Mīksti un poraini, tie ļoti labi uzsūc mitrumu un mazgājamo līdzekli, radot daudz putu virtuves trauku tīrīšanai. Bet tas nav vienīgais pielietošanas veids. Šeit apkopoti septiņi veidi, kā vēl var pielietot virtuves sūkļus. 

Izmantot kā otas: 
Trauku mazgājamais sūklis – lēta un ierasta lieta, lai kopā ar bērniem pazīmētu. No sūkļa izgriež dažādas formas – zvaigznes, apļus, kvadrātus… Pēc tam tos var izmest nemaz nežēlojot, bet skaistos zīmējumus piespraust pie ledusskapja. 

Adatu glabāšanai: 
Tas ir pats vienkāršākais adatu glabāšanas veids. Ar to pat neko nevajag darīt – ņem sūkli un sprauž adatas. Ātri, viegli, lēti! 

Līdzeklis zilumu un apdegumu novēršanai: 
Sūklis palīdzēs, lai jums vienmēr pa rokai ir līdzeklis pret zilumiem un apdegumiem. Iemērciet sūkli ūdenī, ielieciet to plastmasas maisiņā un atstāj saldētavā uz pāris dienām. Ja gadās kaut ko sasist, tad vienkārši izņem sūkli no saldētavas un pieliek sasistajai vietai. Bet ūdens kūstot paliks maisiņā un netecēs jums virsū un pa grīdu. 

Ziepju trauks: 
Negaidītākais, vieglākais un lētākais veids kā izveidot ziepju trauku. Šādā veidā ziepes nepaliks slapjas. Ja pats ziepju trauks paliks slapjš, tad to varēs viegli izmazgāt un tūlīt nolikt vietā. Pie tam, šo ziepju trauku var izmantot izlietnes mazgāšanai. Ģeniāls un vienkāršs risinājums. Ļoti ērts ziepju trauks. 

Mikroviļņu krāsns tīrītājs: 
Lai bez liekām pūlēm iztīrītu mikroviļņu krāsni, samērcējiet sūkli, ielieciet mikroviļņu krāsnī un ieslēdziet to uz 3-5 minūtēm. Tvaiki no sūkļa samērcēs piekaltušās ēdiena atliekas un tauku traipus, un jums būs vieglāk visu to satīrīt. 

Drenāža augu audzēšanai podos: 
Ja jūs kaut ko audzējat konteineros vai podos, trauku sūkli var droši izmantot kā materiālu drenāžas slāņa veidošanai. Ja trauks ir apaļš, tad no sūkļa izgriež apli, kura diametrs ir nedaudz mazāks par poda apakšu. Ja pods ir kantains, tad var izmantot vairākus sūkļus, saliekot tos blakus tā, lai tie neskaras pie poda malām. Šādi sagatavotā podā liekais mitrums nekad neuzkrāsies, jo sūklis visu lieko uzsūks sevī. Bet ja augam pietrūks mitruma, tad sakņu sistēma to izsūks no sūkļa, tādējādi kompensējot mitruma deficītu. 

Noturīga smarža: 
Ja smaržas ātri izvējojas no apģērba un atstāj nepatīkamus traipus, tad šo problēmu var risināt. Uzsmidziniet uz sūkļa nedaudz savu mīļāko smaržu vai uzpiliniet pāris piles ēteriskās eļļas. Smaržīgos porolona gabaliņus saliek skapja stūros, kur glabājas apģērbs. Tagad jūsu tērpi vienmēr labi smaržos. 

You may also like

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More